Doğanın İçinden, Huzurlu Mekanlara

Büyük Banyolara Dönüşümün Hikayesi
Temmuz 19, 2018
İşte Temizliğin 10 Püf Noktası
Temmuz 20, 2018

Hayatın karmaşasından yorulanlar doğanın huzuruna ve dinginliğine ihtiyaç duyuyor. Evlerde geçirilen zamanların da artmasıyla birlikte yaşam alanlarında ihtişamın yerini sadelik alıyor. Yer döşemesinden dekoratif ürünlere kadar her ayrıntı sakin ve huzurlu bir ambiyans için seçiliyor. Stilize mekanları 2020 de  sıklıkla göreceğiz.

Doğaya zarar vermeden doğanın içinde yaşıyormuş hissi veren seramikler yaşam alanlarının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle ahşap görünümlü karolarda renk skalası da artıyor. Kullanımı, uzun ömürlü yapısı ve antibakteriyel özelliğiyle yer ve duvar karoları 2020 yılında öne çıkıyor.

Modern Yaşam Alanları

Kış aylarında dinginliğe doğru bir geçiş olurken doğanın renklerini de dekorasyonda daha fazla görüyoruz. Gösterişsiz ihtişamdan uzak ama bir o kadar da göz alıcı yaşam alanları isteyenler bakırın etkileyici rengi ile buluşuyor.

Trendleri yakından takip edip kendine göre yorumlamayı seçenler bu yıl konfor ve rahatlığın ön planda olduğu mobilyaları tercih ediyor. Son zamanlarda tercih edilen açılıp kapanabilen yemek masaları, konforlu koltuklar bu yıl da ön planda. Pastel tonların hakim olacağı  bu  yıl yaşam alanlarında pozitif enerji esiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTR