EVİNİZİ SANAT GALERİSİNE ÇEVİRMENİN 6 YOLU!

1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN
Aralık 20, 2018
Newarc Life 3 Delikli Lavabo Bataryası-Altın_981661_g
Aralık 16, 2018

EVİNİZİ SANAT GALERİSİNE ÇEVİRMENİN 6 YOLU!

Evinizi Sanat Galerisine Çevirmenin 6 Yolu

EVİNİZİ SANAT GALERİSİNE ÇEVİRMENİN 6 YOLU!

Evinizin duvarları çok mu boş? Kimse hastane gibi görünen bir evde oturmak istemez. Önereceğimiz basit ve ucuz yöntemlerle duvarlarınızı tuvale çevirip yaratıcılığınızı konuşturun.

Geometrik şekillerle tablolar yaratın

Boş vaktinizi nasıl değerlendireceğinizi bilmiyor ve evinize renk mi katmak istiyorsunuz? Yaratıcı duvar dekorasyonu yapmak için bundan iyi fırsat olamaz! Hemen kendinize bir çerçeve bulun ve istediğiniz şekilde boyayın. Daha sonra çerçeveyi yine istediğiniz bir geometrik şekil oluşturacak şekilde koli bandıyla sarın. Son olarak tüm çerçeveyi beyaza boyayın ve bandı çıkardığınızda yarattığınız eserin keyfine varın.

Kumaş tablolarla duvarınızı süsleyin

Duvar dekorasyonunda yaratıcı olmak istiyorsanız kalıpların dışına çıkın. Duvarlarınıza asacağınız çerçevelerin içinde sadece resimler ya da fotoğraflar olmak zorunda değil. Beğendiğiniz bir kumaşı ya da deseni çerçeveletin, alaturka, (ya da modern, belki Japon işi, o size kalmış) dokularla odanıza farklı renkler katın.

Eski pencereden çerçeve yapmaya ne dersiniz?

Duvar dekorasyonu yaparken nostaljiden faydalanın. Eskidi diye bir köşeye atılmış bir pencere, yaratıcı ellerde bir sanat eserine dönüşebilir. Sevdiklerinizin fotoğrafları bu retro çerçevede çok daha güzel görünecek!

Renk renk suluboya tablolar

Duvar renkleri evinizin en önemli detaylarından biridir. Tıpkı teknik çizim derslerinde olduğu gibi farklı renk tonlarını kullanarak kutu kutu boyayacağınız bir resmi çerçeveleyip asabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi aynalarla perspektifinizi değiştirin

Duvarlarınıza asacağınız şık çerçeveli irili ufaklı aynalarla odalarınızın havasını değiştirip evinize farklı bir perspektif kazandırabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunda renklerin gücünden faydalanın

Duvar dekorasyonu duvara asacağınız objelerden önce duvar renklerinden başlamalıdır. Seçeceğiniz farklı renklerden yapacağınız farklı kombinasyonlar ile evinizin duvarlarında bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Örneğin Filli Boya renk seçeneklerini değerlendirerek seçeceğiniz iki farklı renk tonuyla romantik görünümlü bir duvar yaratabilirsiniz. Bu duvarın üzerine ise zıt renklerden oluşan şık çerçeveler asarak duvarınızı tıpkı bir sanat eseri gibi sergileyebilirsiniz. Boş çerçeve kullanımı duvarınızdaki dekoratif boya uygulamasını harika bir şekilde vurgulayacaktır. Yaratıcı duvar dekorasyonu yapmak için başka bir fikir de duvarınızda farklı renkler kullanarak yapacağınız şerit uygulamalar olabilir. Evinizin tavanını daha yüksek göstermek isterseniz dikine çizgiler, duvarlara derinlik katmak isterseniz farklı geometrik desenler çizerek farklı renklerde renklendirin. Filli Boya’nın sunduğu sınırsız renk seçeneklerine göz atın sanat eseri gibi sergilemek isteyeceğiniz duvar renkleriyle evinizin tarzını baştan yaratın.

İçerik Filli Boya web sitesinden elde edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTR