Burcunuz Evinizi Anlatıyor

Burçlara Göre Ev Dekorasyon Stilleri
12 Burca Göre Ev Dekorasyonu Rehberi
Ağustos 5, 2018
Stil sahibi banyolar
Banyolara vintage dekorasyonu nasıl uygulanır?
Ağustos 5, 2018

Burcunuz Evinizi Anlatıyor

Burçlara Göre Ev Stili

Burçlara Göre Ev Stili

Burçlara göre ev dizaynı

Burçlara göre ev dizaynı

Burcunuz evinizi anlatıyor… Astrolojiye göre hepimizin kişilik yapısını belirleyen 12 burç var… Hava, su, toprak ve ateş olmak üzere dört ana gruptan oluşan burçlar, kişiliğimizi etkilediği kadar evlerimizi de etkiliyor.

‘Burcunuz Evinizi Anlatıyor’ konusuyla karşınızdayız… Gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkisini tanımlayan astroloji, evlerin dekorasyonunu da etkiliyor. Gökyüzündeki hareketler ile yeryüzündeki olgular arasındaki bağlantıyı araştıran astroloji, 12 burcun kişilik yapısını, özelliklerini, şanslı günlerini belirliyor. Bazı temel özellikleri ile tanımlanan burç sahiplerinin evleri de bu özelliklerden nasibini alıyor. Hangi burcun evi hangi özelliklere sahip, işte karşınızda…

Koç Burcu Evi (21 Mart – 19 Nisan)
evlerin-burclari-koc

Koç burcu evi

Cesur ve özgür ruhlu Koç’ların evinde ilginç dekorasyon stilleri ve aksesuarları bulmak mümkün.  Anılara önem veren Koç burçlarının evinde küçük notlar, duvarlarında fotoğraflardan oluşan çerçevelere bolca rastlanılabilir. Koç burcunun evinde her an sürprizlerle karşılaşmanız mümkün.

Boğa Burcu Evi (20 Nisan – 20 Mayıs)
evlerin-burclari-boga

Boga burcu ev stili

Düzeni seven, estetik kaygıları olan ve lükse düşkün Boğa burcu, evinin dekorasyonuyla yakından ilgilenir. Düzenli bir ev, Boğa burcu için olmazsa olmazdır. Yemeğe düşkünlüğüyle tanınan Boğa’lar mutfaklarına da çok özen gösterirler.

İkizler Burcu Evi (21 Mayıs – 21 Haziran)
evlerin-burclari-ikizler

İkizler burcu ev stili

Yeniliklere açık, meraklı ve hiperaktif İkizler’in evleri de kendisi gibi değişken ve eğlencelidir. Parlak renkleri ev dekorasyonunda kullanmayı seven İkizler burcu, dekorasyon trendlerini de yakından takip eder. Ayrıca evinde teknolojik eşyalara önem verirler.

Yengeç Burcu Evi (22 Haziran – 22 Temmuz)
evlerin-burclari-yengec

Yengeç burcu ev stili

Evlerine olan düşkünlüğüyle tanınan Yengeç burcu, dekorasyona oldukça ilgilidir. “Evim evim güzel evim” diyen Yengeçler, ayrıca antikalara ve aksesuarlara düşkündürler. Yengeç burcu, evinin her metrekaresini özenle düşünür.

Aslan Burcu Evi (23 Temmuz – 22 Ağustos)
evlerin-burclari-aslan

Aslan burcu ev stili

Göz önünde olmayı seven, tutkulu Aslan burcu, evini de görkemli bir şekilde dekore etmekten hoşlanır. Parlak ve zengin bir görünüme kavuşturdukları evlerinde misafir ağırlamaktan hoşlanırlar. Bu nedenle mutfak aksesuarlarına da yatırım yapmayı severler.

Başak Burcu Evi (23 Ağustos – 22 Eylül)
evlerin-burclari-basak

Başak burcu ev stili

Düzen ve temizlik konusunda oldukça titiz olan Başak burcu, evinde de bu konuda hassastır. Kanepe ve mobilya seçiminde kaliteli ve temizliği kolay olan ürünlere yönelir. Dekorasyonda açık renklerden hoşlanan Başak burçları, sade seçimlerden yanadır.

Terazi Burcu Evi (23 Eylül – 22 Ekim)
evlerin-burclari-terazi

Terazi burcu ev stili

Yaratıcı, güzel sanatlara ilgili Terazi burçlarının evini bir müzeye dönüştürme olasılığı yüksektir. Terazi’lerin evi ince zevklerle döşenmiştir. Ayrıca Terazi burcuna sahip ev sahipleri, sanatsal objeleri evinde kullanmaya da bayılır.

Akrep Burcu Evi (23 Ekim – 21 Kasım)
evlerin-burclari-akrep

Akrep burcu ev stili

Tutkulu ve sahiplenici Akrep burcu, evlerinin de korunaklı bir kale olmasını ister. Gizemi seven Akrep’ler, evlerinde koyu renkleri kullanmayı sever. Deri koltuklar, koyu renk mobilyalar tam Akrep’lere göredir.

Yay Burcu Evi (22 Kasım – 21 Aralık)
evlerin-burclari-yay

Yay burcu ev stili

Yolculukları seven, özgürlüğüne düşkün Yay’ların evi de, hem rahat hem de takıntılı bir düzenden uzaktır. Rahat koltuklar, yumuşak minderler ve seyahatlerden kalan anıları evinde biriktirmeyi ve sergilemeyi sever.

Oğlak Burcu Evi (22 Aralık – 19 Ocak)
evlerin-burclari-oglak

Oğlak burcu ev stili

Oğlak burcu da tıpkı Boğa burcu gibi yemeye düşkündür. Bu nedenle mutfaklarına daha fazla önem gösterirler. Evinin, ona keyif ve konfor veren dekorasyon tarzıyla döşemeyi sever. Rahat L kanepeler, Oğlak için idealdir. Ayrıca TV ve müzik ile ilgili yüksek teknolojiye sahip elektronik eşyalara düşkündürler.

Kova Burcu Evi (20 Ocak – 18 Şubat)
evlerin-burclari-kova

Kova burcu ev stili

Araştırmacı, keşif yapmayı seven Kova burcu, evinde hem farklı hem de sade bir dekorasyon tarzı yaratmayı seçer. Desenli ve mistik kumaşları kullanmayı, farklı kültürlere sahip objeleri evlerinde kullanmayı seven Kova’ların evleri farklılıklarıyla dikkat çeker.

Balık Burcu Evi (19 Şubat – 20 Mart)
evlerin-burclari-balik

Balık burcu ev stili

Terazi burcu gibi estetik ve yaratıcılık yetenekleri gelişmiş Balık burcu, evinde ince detaylara çok önem verir. Doğal kumaşlar tam Balık burcuna göredir. Büyük koltuklar ve geniş yatakları seven Balık burcu, küçük aksesuarları evlerinde bolca kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTR