1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN

Mutfak Zemininde Siyah Asaleti-Black Marble 60*120
Aralık 22, 2018
EVİNİZİ SANAT GALERİSİNE ÇEVİRMENİN 6 YOLU!
Aralık 20, 2018

1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN

1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN

1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN

Yatak odası dekorasyonu yaparken ederken servet harcamanıza gerek yok. Kullanışlı ve fark yaratan bu yöntemlerle yatak odanıza hak ettiği özeni gösterin.

Tatlı krizine sehpalı çözüm

Gece gelen tatlı krizinizi bastırmak için mutfağa koşturup uykunuzu yarıda kesmeyin. Başucunuza koyacağınız bir tahta sehpa ile atıştırmalıklarınızı yanınızda tutun, kitap okurken kendinizi çikolatayla şımartın.

Kitap keyfinizi uygun ışıkla taçlandırın

Çikolatanızı yediniz, uykuya dalmak için koyunları saymak yerine kitap okumaya karar verdiniz ama odanızın ışığını açıp kapatmaya üşeniyorsunuz… Yatak odanızın duvarına monte edeceğiniz akordeon lamba ile loş ışıkta kitap keyfinizi doruğa çıkarıp, derin bir uyku öncesi bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Akordeon gece lambası yatak odası dekorasyonu konusunda yenilikçi bir adım atmanızı da sağlayacak!

Şifonyerinizi suni deriyle güzelleştirin

Standart ve sıkıcı şifonyerinize suni deriyle renk katmaya ne dersiniz? Plastik tutacaklarınızı çöpe atın, suni deri bir kemerden keseceğiniz parçalarla yaratıcılığınızı zirveye çıkarın. İşin en güzel yanı da bunu yapmak o kadar kolay ki!

Uykuya açılan pencerenizi renklendirin

Günün yorgunluğunu atmak için yatağınıza koşarken karşınıza çıkan sade ve tekdüze kapıdan sıkıldınız mı? Hemen harekete geçin! Kapınıza yapıştıracağınız renkli desenlerle, renkli rüyalara açılan pencerenize dakikalar içinde farklı bir soluk katın. Ayrıca unutmayın, yatak odası dekorasyonu yaparken kapıyı atlamamak stilinizi tam olarak ifade etmenize de yardımcı olacak.

bu içerik filli boya web sitesinden elde edilmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTR